salary.lt › Visos įmonės › Vilniaus r. sav. › Statyba › Rezervacija, UAB
Rezervacija, UAB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 302583387 · Vilniaus r. sav. · Pastatų remontas ir renovacija
Rezervacija, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 465 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 401 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 6.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- UAB "REZERVACIJA"
- Įmonės kodas
- 302583387
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 6
- Savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Sektorius
- Statyba
- Veikla (EVRK 41.00.20)
- Pastatų remontas ir renovacija
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Vilniaus r. sav. | 1 460 € | +0,3 % | 709 iš 1 419 |
| Statyba | 1 369 € | +7,0 % | 2 457 iš 5 524 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | −4,7 % | 23 394 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 1 348 € | |
| Vasaris | 1 348 € | |
| Kovas | 1 303 € | |
| Balandis | 1 407 € | |
| Gegužė | 1 432 € | |
| Birželis | 1 432 € | |
| Liepa | 1 359 € | |
| Rugpjūtis | 1 515 € | |
| Rugsėjis | 1 465 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2018* | 645 € | ||
| 2019 | 627 € | −2,8 % | |
| 2020 | 684 € | +9,1 % | |
| 2021 | 750 € | +9,6 % | |
| 2022 | 790 € | +5,3 % | |
| 2023 | 759 € | −3,9 % | |
| 2024 | 773 € | +1,8 % | |
| 2025 | 1 190 € | +53,9 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 1 401 € | +17,7 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Vilniaus r. sav.
- Ramizeta, UAB 1 469 €
- Tėviškės Maistas, UAB 1 468 €
- Altimas, UAB 1 466 €
- Ovima, UAB 1 466 €
- Transpcar, UAB 1 465 €
- Degta, UAB 1 460 €
- Anvega, UAB 1 459 €
- Auksinis Klevas, UAB 1 458 €
- Silveresta, UAB 1 458 €
- Amžinasis Akmuo, UAB 1 457 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Statyba“
- Metoera, UAB 1 466 €
- Ebla, UAB 1 465 €
- Elenda, MB 1 465 €
- Ukmersta, UAB 1 465 €
- Stamanta, UAB 1 465 €
- Platelių Statyba, UAB 1 464 €
- Kelrema, UAB 1 464 €
- Aktinis, UAB 1 463 €
- Modus ES, UAB 1 463 €
- Energyk Global Services, UAB 1 462 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Statyba“
- Jaderon Group, UAB 724 € · 6 darb.
- Resda, UAB 572 € · 6 darb.
- Simaksa, UAB 855 € · 6 darb.
- Žemkas, UAB 1 379 € · 6 darb.
- Evjusta, UAB 1 074 € · 6 darb.
- Toruz, UAB 1 025 € · 6 darb.
- Saulės Elektrinių Įrengimas, UAB 1 172 € · 6 darb.
- Kaunosta, UAB 863 € · 6 darb.
- Lunaxa, MB 2 002 € · 6 darb.
- Nikomus, UAB 1 998 € · 6 darb.
Reitingai
- Daugiausiai mokantys darbdaviai Vilniaus rajono savivaldybėje 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Statyba 2026
Dažni klausimai
Koks Rezervacija, UAB vidutinis atlyginimas?
Rezervacija, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 465 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 401 €.
Kiek darbuotojų turi Rezervacija, UAB?
Rezervacija, UAB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 6 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Rezervacija, UAB įmonės kodas?
Rezervacija, UAB įmonės kodas – 302583387. Savivaldybė – Vilniaus r. sav., veikla – Pastatų remontas ir renovacija.