salary.lt › Visos įmonės › Kauno m. sav. › Statyba › Žilinskis ir CO, UAB
Žilinskis ir CO, UAB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 304317232 · Kauno m. sav. · Komunalinių elektros ir telekomunikacijos statinių statyba
Žilinskis ir CO, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 2 126 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 2 568 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 360.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- "ŽILINSKIS IR CO", UAB
- Įmonės kodas
- 304317232
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 360
- Savivaldybė
- Kauno m. sav.
- Sektorius
- Statyba
- Veikla (EVRK 42.22)
- Komunalinių elektros ir telekomunikacijos statinių statyba
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Kauno m. sav. | 1 572 € | +35,2 % | 1 900 iš 6 071 |
| Statyba | 1 369 € | +55,3 % | 1 007 iš 5 524 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | +38,2 % | 12 290 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 1 824 € | |
| Vasaris | 1 995 € | |
| Kovas | 1 832 € | |
| Balandis | 2 200 € | |
| Gegužė | 1 924 € | |
| Birželis | 4 023 € | |
| Liepa | 3 681 € | |
| Rugpjūtis | 3 507 € | |
| Rugsėjis | 2 126 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2018* | 1 076 € | ||
| 2019 | 1 207 € | +12,2 % | |
| 2020 | 1 253 € | +3,8 % | |
| 2021 | 1 460 € | +16,5 % | |
| 2022 | 1 550 € | +6,2 % | |
| 2023 | 1 936 € | +24,9 % | |
| 2024 | 2 083 € | +7,6 % | |
| 2025 | 2 382 € | +14,4 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 2 568 € | +7,8 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Kauno m. sav.
- JB Odontologija, UAB 2 132 €
- Baunetra, UAB 2 130 €
- SC Holding, UAB 2 130 €
- Klijasta, UAB 2 129 €
- Kauno Apdaila, UAB 2 127 €
- Solenne LT, MB 2 126 €
- Eoltas, UAB 2 124 €
- Fudo, UAB 2 124 €
- Lukodita, UAB 2 124 €
- Viva Group, UAB 2 123 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Statyba“
- Akvesta, UAB 2 131 €
- Vilkasta, UAB 2 131 €
- Jurola, MB 2 127 €
- Rekonstrukcinis Baltijos Montažas, UAB 2 127 €
- Vilniaus BDT, UAB 2 127 €
- Payrollrs, UAB 2 126 €
- Farmveta, UAB 2 126 €
- Terasų Statyba, UAB 2 126 €
- Velderis, UAB 2 125 €
- Nuotekana, UAB 2 125 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Statyba“
- Alkesta, UAB 2 482 € · 362 darb.
- Eurovia Lietuva, AB 3 582 € · 358 darb.
- BSW Engineering, UAB 2 768 € · 352 darb.
- Infes, UAB 3 362 € · 369 darb.
- Sidc Civil, UAB 1 654 € · 369 darb.
- Vilno, MB 1 076 € · 349 darb.
- Tetas, UAB 3 484 € · 373 darb.
- Termoizola, UAB 1 997 € · 379 darb.
- Vejusta, UAB 2 272 € · 341 darb.
- PST Group, AB 3 485 € · 335 darb.
Reitingai
- 20 daugiausiai mokančių darbdavių Kaune 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės Kaune: Statyba 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Statyba 2026
Dažni klausimai
Koks Žilinskis ir CO, UAB vidutinis atlyginimas?
Žilinskis ir CO, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 2 126 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 2 568 €.
Kiek darbuotojų turi Žilinskis ir CO, UAB?
Žilinskis ir CO, UAB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 360 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Žilinskis ir CO, UAB įmonės kodas?
Žilinskis ir CO, UAB įmonės kodas – 304317232. Savivaldybė – Kauno m. sav., veikla – Komunalinių elektros ir telekomunikacijos statinių statyba.