salary.lt › Visos įmonės › Vilniaus m. sav. › Statyba › Mont RR, UAB
Mont RR, UAB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 307012111 · Vilniaus m. sav. · Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla
Mont RR, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. balandžio mėn. – 358 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 849 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 1.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. balandžio mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- UAB MONT RR
- Įmonės kodas
- 307012111
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 1
- Savivaldybė
- Vilniaus m. sav.
- Sektorius
- Statyba
- Veikla (EVRK 43.99)
- Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Vilniaus m. sav. | 1 773 € | −79,8 % | 13 471 iš 13 964 |
| Statyba | 1 369 € | −73,8 % | 5 384 iš 5 524 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | −76,7 % | 42 455 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 1 277 € | |
| Vasaris | – | |
| Kovas | 913 € | |
| Balandis | 358 € | |
| Gegužė | – | |
| Birželis | – | |
| Liepa | – | |
| Rugpjūtis | – | |
| Rugsėjis | – |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 187 € | ||
| 2026 (iki balandžio) | 849 € | −28,5 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Vilniaus m. sav.
- Insignis, UAB 361 €
- Homeopatijos Medicinos Klinika, UAB 359 €
- Istorijos, MB 359 €
- Labdaros ir paramos fondas teen challenge 359 €
- Filalab, UAB 359 €
- Alerginių Susirgimų Diagnostikos ir Gydymo Centras, UAB 357 €
- Eurodeta, UAB 357 €
- Livandas, UAB 355 €
- Vita Decora, UAB 355 €
- Darbius, UAB 354 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Statyba“
- Elektropolis Esa, UAB 363 €
- Vilmindė, UAB 361 €
- Litnorva, UAB 360 €
- Statybų Forma, UAB 358 €
- Kvant, UAB 356 €
- Nb.Statyba, UAB 354 €
- Filenta, UAB 353 €
- Ekomonolitas, UAB 350 €
- Ecodomus LT, UAB 346 €
- Šildis, UAB 345 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Statyba“
- Ailanda, MB 1 283 € · 4 darb.
- Deirė, UAB 1 297 € · 4 darb.
- Floreta, UAB 1 284 € · 4 darb.
- Stadna, UAB 1 812 € · 4 darb.
- Auarta, UAB 1 286 € · 4 darb.
- Photo Energy, UAB 1 283 € · 4 darb.
- Tomecha, MB 1 912 € · 4 darb.
- Žemaitijos Komunikacijos, MB 1 830 € · 4 darb.
- Ryvolta, UAB 1 296 € · 4 darb.
- Viena Statyba, UAB 1 913 € · 4 darb.
Reitingai
- 20 daugiausiai mokančių darbdavių Vilniuje 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės Vilniuje: Statyba 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Statyba 2026
Dažni klausimai
Koks Mont RR, UAB vidutinis atlyginimas?
Mont RR, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. balandžio mėn. – 358 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 849 €.
Kiek darbuotojų turi Mont RR, UAB?
Mont RR, UAB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 1 (2026 m. balandžio mėn.).
Koks Mont RR, UAB įmonės kodas?
Mont RR, UAB įmonės kodas – 307012111. Savivaldybė – Vilniaus m. sav., veikla – Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota statybos veikla.