salary.lt › Visos įmonės › Kauno m. sav. › Statyba › Inti, UAB
Inti, UAB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 133165398 · Kauno m. sav. · Naujų pastatų statyba
Inti, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 2 877 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 3 379 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 133.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "INTI"
- Įmonės kodas
- 133165398
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 133
- Savivaldybė
- Kauno m. sav.
- Sektorius
- Statyba
- Veikla (EVRK 41.00.10)
- Naujų pastatų statyba
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Kauno m. sav. | 1 572 € | +83,0 % | 847 iš 6 071 |
| Statyba | 1 369 € | +110,2 % | 340 iš 5 524 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | +87,1 % | 5 651 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 3 711 € | |
| Vasaris | 3 341 € | |
| Kovas | 3 608 € | |
| Balandis | 3 534 € | |
| Gegužė | 3 301 € | |
| Birželis | 2 770 € | |
| Liepa | 3 017 € | |
| Rugpjūtis | 4 256 € | |
| Rugsėjis | 2 877 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2018* | 1 387 € | ||
| 2019 | 1 455 € | +4,9 % | |
| 2020 | 1 489 € | +2,3 % | |
| 2021 | 1 545 € | +3,8 % | |
| 2022 | 1 766 € | +14,3 % | |
| 2023 | 2 315 € | +31,1 % | |
| 2024 | 2 542 € | +9,8 % | |
| 2025 | 2 806 € | +10,4 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 3 379 € | +20,4 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Kauno m. sav.
- Ekus, UAB 2 884 €
- Sekasoft, UAB 2 882 €
- Kartecha, UAB 2 881 €
- Ravak Baltic, UAB 2 878 €
- Vėjų Linija, UAB 2 878 €
- G&B Sistemos, UAB 2 875 €
- Adma, UAB 2 873 €
- Reklamos Vizija, UAB 2 873 €
- Notas IT, MB 2 870 €
- Fragas, UAB 2 870 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Statyba“
- Elmitra, UAB 2 883 €
- Luksta, UAB 2 882 €
- Euroranga, UAB 2 881 €
- Siteks Vilnius, UAB 2 879 €
- Rakursas, UAB 2 879 €
- Kelrada, UAB 2 876 €
- Rekana, UAB 2 874 €
- Dinas, UAB 2 874 €
- Jungtiniai Projektai, UAB 2 871 €
- Sunas, UAB 2 867 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Statyba“
- Eltel Networks, UAB 2 813 € · 133 darb.
- SFS Personalas, UAB 2 270 € · 134 darb.
- Verslo, UAB 2 251 € · 131 darb.
- Aramus, UAB 1 332 € · 130 darb.
- BM Service, UAB 2 049 € · 130 darb.
- Limega, UAB 2 585 € · 130 darb.
- Gelmesta, UAB 2 807 € · 137 darb.
- Vilniaus Rentinys, UAB 3 211 € · 137 darb.
- Jonavos Hidrotechnika, UAB 2 755 € · 138 darb.
- Stiemo, UAB 4 723 € · 139 darb.
Reitingai
- 20 daugiausiai mokančių darbdavių Kaune 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės Kaune: Statyba 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Statyba 2026
Dažni klausimai
Koks Inti, UAB vidutinis atlyginimas?
Inti, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 2 877 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 3 379 €.
Kiek darbuotojų turi Inti, UAB?
Inti, UAB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 133 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Inti, UAB įmonės kodas?
Inti, UAB įmonės kodas – 133165398. Savivaldybė – Kauno m. sav., veikla – Naujų pastatų statyba.