salary.lt › Visos įmonės › Marijampolės sav. › Apdirbamoji gamyba › Marijampolės Pieno Konservai, UAB
Marijampolės Pieno Konservai, UAB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 151453167 · Marijampolės sav. · Pieno produktų gamyba
Marijampolės Pieno Konservai, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 2 015 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 962 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 343.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "MARIJAMPOLĖS PIENO KONSERVAI"
- Įmonės kodas
- 151453167
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 343
- Savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Sektorius
- Apdirbamoji gamyba
- Veikla (EVRK 10.51)
- Pieno produktų gamyba
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Marijampolės sav. | 1 445 € | +39,4 % | 135 iš 705 |
| Apdirbamoji gamyba | 1 608 € | +25,3 % | 1 725 iš 5 233 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | +31,0 % | 13 881 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 1 783 € | |
| Vasaris | 1 920 € | |
| Kovas | 2 098 € | |
| Balandis | 1 925 € | |
| Gegužė | 1 906 € | |
| Birželis | 1 946 € | |
| Liepa | 2 104 € | |
| Rugpjūtis | 1 961 € | |
| Rugsėjis | 2 015 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2018* | 947 € | ||
| 2019 | 1 053 € | +11,2 % | |
| 2020 | 1 183 € | +12,3 % | |
| 2021 | 1 280 € | +8,2 % | |
| 2022 | 1 352 € | +5,6 % | |
| 2023 | 1 480 € | +9,5 % | |
| 2024 | 1 564 € | +5,7 % | |
| 2025 | 1 799 € | +15,0 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 1 962 € | +9,1 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Marijampolės sav.
- Bioprolit, UAB 2 044 €
- Ripada, UAB 2 040 €
- Minimaksas, UAB 2 033 €
- Marijampolės socialinės pagalbos centras 2 022 €
- Alfa centras, VšĮ 2 018 €
- Iceco Ledai, UAB 2 012 €
- Dovista, UAB 2 009 €
- Saulginta, UAB 2 009 €
- Suvalkijos socialinės globos namai 2 008 €
- Kegisa, UAB 2 007 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Apdirbamoji gamyba“
- Ortho-Modus, UAB 2 017 €
- RW Produktai, UAB 2 016 €
- Nipras, MB 2 016 €
- Zala Arms, UAB 2 016 €
- Tututis Textil, UAB 2 016 €
- Kombučerija, MB 2 015 €
- Gilės Grindys, UAB 2 015 €
- Trolls, UAB 2 014 €
- IN Umbra, MB 2 014 €
- Lankstonas, UAB 2 013 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Apdirbamoji gamyba“
- Lanksti Linija, UAB 2 348 € · 343 darb.
- Ekornes Lithuania, UAB 1 717 € · 344 darb.
- Salda, UAB 2 580 € · 342 darb.
- Eternit Baltic, UAB 3 045 € · 339 darb.
- Utenos Trikotažas, AB 1 670 € · 339 darb.
- Peikko Lietuva, UAB 3 066 € · 349 darb.
- Systemair, UAB 2 508 € · 335 darb.
- Selteka, UAB 2 167 € · 335 darb.
- Marex Boats, UAB 3 846 € · 355 darb.
- RNDV Ferrum, UAB 2 380 € · 355 darb.
Reitingai
- Daugiausiai mokantys darbdaviai Marijampolės savivaldybėje 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Apdirbamoji gamyba 2026
Dažni klausimai
Koks Marijampolės Pieno Konservai, UAB vidutinis atlyginimas?
Marijampolės Pieno Konservai, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 2 015 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 962 €.
Kiek darbuotojų turi Marijampolės Pieno Konservai, UAB?
Marijampolės Pieno Konservai, UAB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 343 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Marijampolės Pieno Konservai, UAB įmonės kodas?
Marijampolės Pieno Konservai, UAB įmonės kodas – 151453167. Savivaldybė – Marijampolės sav., veikla – Pieno produktų gamyba.