salary.lt › Visos įmonės › Marijampolės sav. › Kita aptarnavimo veikla › Vilkaviškio Vyskupijos Caritas
Vilkaviškio Vyskupijos Caritas atlyginimai 2026
Įmonės kodas 192071662 · Marijampolės sav. · Religinių organizacijų veikla
Vilkaviškio Vyskupijos Caritas vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 439 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 350 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 79.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- VILKAVIŠKIO VYSKUPIJOS CARITAS
- Įmonės kodas
- 192071662
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 79
- Savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Sektorius
- Kita aptarnavimo veikla
- Veikla (EVRK 94.91)
- Religinių organizacijų veikla
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Marijampolės sav. | 1 445 € | −0,4 % | 358 iš 705 |
| Kita aptarnavimo veikla | 1 110 € | +29,6 % | 654 iš 2 437 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | −6,4 % | 23 897 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 1 129 € | |
| Vasaris | 1 229 € | |
| Kovas | 1 341 € | |
| Balandis | 1 337 € | |
| Gegužė | 1 339 € | |
| Birželis | 1 419 € | |
| Liepa | 1 495 € | |
| Rugpjūtis | 1 426 € | |
| Rugsėjis | 1 439 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2018* | 662 € | ||
| 2019 | 726 € | +9,7 % | |
| 2020 | 578 € | −20,4 % | |
| 2021 | 716 € | +23,9 % | |
| 2022 | 777 € | +8,5 % | |
| 2023 | 869 € | +11,8 % | |
| 2024 | 1 017 € | +17,0 % | |
| 2025 | 1 208 € | +18,8 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 1 350 € | +11,8 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Marijampolės sav.
- Oneway Transport, UAB 1 445 €
- Garfas, UAB 1 445 €
- Arvydo Miliausko Transportas, UAB 1 443 €
- Mens Mentis, UAB 1 441 €
- MK Transportas, MB 1 440 €
- Linarda, UAB 1 435 €
- Mangida, UAB 1 435 €
- Izotop, UAB 1 431 €
- Aisashop, MB 1 427 €
- Rigiva, UAB 1 423 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Kita aptarnavimo veikla“
- IR Group, UAB 1 443 €
- Marijano Takas, UAB 1 441 €
- East Island, UAB 1 441 €
- Autolaja, UAB 1 440 €
- Lietuvos jaunimo organizacijų taryba 1 437 €
- Autoapetitas, UAB 1 434 €
- Švaros Bazė, UAB 1 433 €
- Vilniaus ŠV. teresės parapija 1 431 €
- Algoras, UAB 1 430 €
- Panevėžio krašto žmonių su negalia sąjunga 1 428 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Kita aptarnavimo veikla“
- Autokurtas, UAB 3 489 € · 79 darb.
- Laidojimo Paslaugų Centras, UAB 2 383 € · 77 darb.
- Visagino kultūros centras 1 345 € · 77 darb.
- MTTC, UAB 2 406 € · 83 darb.
- MP Prekyba, UAB 1 773 € · 84 darb.
- NST Service, UAB 1 914 € · 74 darb.
- Delca Invest, UAB 1 920 € · 73 darb.
- 4CARS, UAB 1 762 € · 73 darb.
- Kauno jono laužiko mokykla 2 344 € · 86 darb.
- Druskininkų Konferencijų Centras, UAB 1 572 € · 69 darb.
Reitingai
- Daugiausiai mokantys darbdaviai Marijampolės savivaldybėje 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Kita aptarnavimo veikla 2026
Dažni klausimai
Koks Vilkaviškio Vyskupijos Caritas vidutinis atlyginimas?
Vilkaviškio Vyskupijos Caritas vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 439 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 350 €.
Kiek darbuotojų turi Vilkaviškio Vyskupijos Caritas?
Vilkaviškio Vyskupijos Caritas darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 79 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Vilkaviškio Vyskupijos Caritas įmonės kodas?
Vilkaviškio Vyskupijos Caritas įmonės kodas – 192071662. Savivaldybė – Marijampolės sav., veikla – Religinių organizacijų veikla.