salary.lt › Visos įmonės › Nenustatyta › Apdirbamoji gamyba › Stoniškių Žara, UAB
Stoniškių Žara, UAB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 277046140 · Nenustatyta · Mėsos ir paukštienos produktų gamyba
Stoniškių Žara, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 029 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 042 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 13.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- UAB "STONIŠKIŲ ŽARA"
- Įmonės kodas
- 277046140
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 13
- Savivaldybė
- Nenustatyta
- Sektorius
- Apdirbamoji gamyba
- Veikla (EVRK 10.13)
- Mėsos ir paukštienos produktų gamyba
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Nenustatyta | 1 233 € | −16,5 % | 442 iš 648 |
| Apdirbamoji gamyba | 1 608 € | −36,0 % | 4 413 iš 5 233 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | −33,1 % | 34 077 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 1 008 € | |
| Vasaris | 1 022 € | |
| Kovas | 983 € | |
| Balandis | 1 065 € | |
| Gegužė | 1 082 € | |
| Birželis | 1 121 € | |
| Liepa | 1 086 € | |
| Rugpjūtis | 978 € | |
| Rugsėjis | 1 029 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2018* | 456 € | ||
| 2019 | 538 € | +18,0 % | |
| 2020 | 608 € | +13,0 % | |
| 2021 | 719 € | +18,3 % | |
| 2022 | 688 € | −4,3 % | |
| 2023 | 795 € | +15,6 % | |
| 2024 | 823 € | +3,5 % | |
| 2025 | 993 € | +20,7 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 1 042 € | +4,9 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Nenustatyta
- Karklai, UAB 1 040 €
- Ekologinė Sfera, UAB 1 037 €
- Kne, UAB 1 034 €
- Gerita, UAB 1 034 €
- Didžiosios Sėlos, UAB 1 031 €
- Dabinta, UAB 1 028 €
- Deivitra, UAB 1 027 €
- Mikrometras, UAB 1 027 €
- Trakų Rajono Žemės Ūkio Bendrovė Merkys 1 026 €
- Ana&et, UAB 1 023 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Apdirbamoji gamyba“
- Eco Facade, UAB 1 031 €
- Tiekimo Broliai, UAB 1 030 €
- Liucidream, MB 1 030 €
- Aplinkos Tvarkymo Technika, UAB 1 030 €
- Ortex LT, UAB 1 029 €
- Deka Skardukas, UAB 1 029 €
- Polinos Baldai, MB 1 029 €
- Velga Vilnius, UAB 1 028 €
- Arlevita, UAB 1 028 €
- Estetika 7, UAB 1 027 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Apdirbamoji gamyba“
- Lugvita, UAB 1 169 € · 13 darb.
- Pusantros Dešrelės, MB 1 154 € · 13 darb.
- Vaido Medis, UAB 1 315 € · 13 darb.
- Edge Projects LT, UAB 1 316 € · 13 darb.
- Vikmė, UAB 2 523 € · 13 darb.
- Oxygen Group, UAB 3 662 € · 13 darb.
- Kauno Kepiniai, UAB 930 € · 13 darb.
- Santomartis, UAB 1 726 € · 13 darb.
- Medivera Imaging, UAB 3 645 € · 13 darb.
- Armameta, UAB 2 576 € · 13 darb.
Reitingai
Dažni klausimai
Koks Stoniškių Žara, UAB vidutinis atlyginimas?
Stoniškių Žara, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 029 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 042 €.
Kiek darbuotojų turi Stoniškių Žara, UAB?
Stoniškių Žara, UAB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 13 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Stoniškių Žara, UAB įmonės kodas?
Stoniškių Žara, UAB įmonės kodas – 277046140. Savivaldybė – Nenustatyta, veikla – Mėsos ir paukštienos produktų gamyba.