salary.lt › Visos įmonės › Kauno m. sav. › Kita aptarnavimo veikla › Remsalis, UAB
Remsalis, UAB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 302414953 · Kauno m. sav. · Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
Remsalis, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 584 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 575 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 14.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- UAB "REMSALIS"
- Įmonės kodas
- 302414953
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 14
- Savivaldybė
- Kauno m. sav.
- Sektorius
- Kita aptarnavimo veikla
- Veikla (EVRK 95.31)
- Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Kauno m. sav. | 1 572 € | +0,8 % | 3 016 iš 6 071 |
| Kita aptarnavimo veikla | 1 110 € | +42,7 % | 526 iš 2 437 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | +3,0 % | 21 024 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 1 506 € | |
| Vasaris | 1 432 € | |
| Kovas | 1 590 € | |
| Balandis | 1 822 € | |
| Gegužė | 1 510 € | |
| Birželis | 1 576 € | |
| Liepa | 1 614 € | |
| Rugpjūtis | 1 542 € | |
| Rugsėjis | 1 584 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2018* | 627 € | ||
| 2019 | 656 € | +4,6 % | |
| 2020 | 804 € | +22,6 % | |
| 2021 | 879 € | +9,3 % | |
| 2022 | 954 € | +8,5 % | |
| 2023 | 1 085 € | +13,7 % | |
| 2024 | 1 133 € | +4,4 % | |
| 2025 | 1 398 € | +23,4 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 1 575 € | +12,7 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Kauno m. sav.
- Odenta 32, UAB 1 586 €
- Nendrėtas Namas, MB 1 586 €
- Galesa, UAB 1 585 €
- Dobalt, MB 1 585 €
- Provalda, UAB 1 584 €
- Voluktė, UAB 1 583 €
- Prex, UAB 1 582 €
- Tvirta Jėga, MB 1 582 €
- Tvoriukas, MB 1 582 €
- Laisvės Baras, UAB 1 580 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Kita aptarnavimo veikla“
- Valdorama, UAB 1 595 €
- Lietuvos sėklininkystės asociacija 1 595 €
- Vilniaus ŠV. apaštalų petro ir povilo parapija 1 594 €
- Ratainė, UAB 1 587 €
- Tilžės Turgus, UAB 1 585 €
- Nacionalinė šeimos taryba 1 584 €
- Švenčionių rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba 1 583 €
- Luvi, UAB 1 579 €
- Life 4 Laptop, UAB 1 576 €
- Interversus, UAB 1 574 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Kita aptarnavimo veikla“
- Kauno kristaus prisikėlimo parapija 942 € · 14 darb.
- Vilniaus Evangelinė Bažnyčia 1 401 € · 14 darb.
- Nikstas, MB 1 094 € · 14 darb.
- Optela, UAB 2 434 € · 14 darb.
- Euronoras, UAB 1 016 € · 14 darb.
- Automagija, UAB 1 810 € · 14 darb.
- Krown, UAB 3 442 € · 14 darb.
- Matsuda, UAB 1 818 € · 14 darb.
- Eurelta, UAB 1 059 € · 14 darb.
- Avr Projektai, UAB 1 201 € · 14 darb.
Reitingai
- 20 daugiausiai mokančių darbdavių Kaune 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės Kaune: Kita aptarnavimo veikla 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Kita aptarnavimo veikla 2026
Dažni klausimai
Koks Remsalis, UAB vidutinis atlyginimas?
Remsalis, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 584 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 575 €.
Kiek darbuotojų turi Remsalis, UAB?
Remsalis, UAB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 14 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Remsalis, UAB įmonės kodas?
Remsalis, UAB įmonės kodas – 302414953. Savivaldybė – Kauno m. sav., veikla – Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra.