salary.lt › Visos įmonės › Vilniaus r. sav. › Administracinė ir aptarnavimo veikla › Tavo Švara, MB
Tavo Švara, MB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 304559787 · Vilniaus r. sav. · Paprastasis pastatų valymas
Tavo Švara, MB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 959 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 962 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 130.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- MB "TAVO ŠVARA"
- Įmonės kodas
- 304559787
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 130
- Savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Sektorius
- Administracinė ir aptarnavimo veikla
- Veikla (EVRK 81.21)
- Paprastasis pastatų valymas
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Vilniaus r. sav. | 1 460 € | −34,3 % | 1 164 iš 1 419 |
| Administracinė ir aptarnavimo veikla | 1 419 € | −32,4 % | 1 334 iš 1 743 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | −37,6 % | 35 680 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 865 € | |
| Vasaris | 958 € | |
| Kovas | 928 € | |
| Balandis | 951 € | |
| Gegužė | 1 008 € | |
| Birželis | 972 € | |
| Liepa | 992 € | |
| Rugpjūtis | 1 022 € | |
| Rugsėjis | 959 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2018* | 301 € | ||
| 2019 | 401 € | +33,2 % | |
| 2020 | 437 € | +9,0 % | |
| 2021 | 553 € | +26,5 % | |
| 2022 | 582 € | +5,2 % | |
| 2023 | 707 € | +21,5 % | |
| 2024 | 827 € | +17,0 % | |
| 2025 | 968 € | +17,0 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 962 € | −0,6 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Vilniaus r. sav.
- Autama, UAB 967 €
- Admera, UAB 966 €
- Vidmanto Žilinsko Individuali Įmonė 965 €
- Cbi Money, UAB 964 €
- Bajorų Pastoliai, UAB 962 €
- Augesta, UAB 960 €
- RB Domus, MB 958 €
- Dagiva, UAB 956 €
- Lyvera, MB 956 €
- Fundamenta, UAB 952 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Administracinė ir aptarnavimo veikla“
- Tvarka, UAB 965 €
- Azoluna, UAB 962 €
- Kiemo Stilius, UAB 962 €
- Juostanka, UAB 962 €
- Gnidlew, UAB 958 €
- Tasiga, UAB 958 €
- Ubara, UAB 956 €
- Orvalza, MB 956 €
- Cleanart LT, MB 956 €
- Opalus, UAB 952 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Administracinė ir aptarnavimo veikla“
- Mano Būsto Priežiūra, UAB 2 525 € · 130 darb.
- Lindstrom, UAB 2 978 € · 131 darb.
- Sematix, UAB 1 608 € · 129 darb.
- Ips Baltics, UAB 5 107 € · 129 darb.
- Kvintencija, UAB 1 417 € · 128 darb.
- Lietuvių gestų kalbos vertimo centras 3 616 € · 134 darb.
- Megos Grupė, UAB 1 611 € · 126 darb.
- Orlen Apsauga, UAB 1 901 € · 126 darb.
- TS Start, UAB 1 597 € · 126 darb.
- Baltic Legion, UAB 888 € · 135 darb.
Reitingai
- Daugiausiai mokantys darbdaviai Vilniaus rajono savivaldybėje 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Administracinė ir aptarnavimo veikla 2026
Dažni klausimai
Koks Tavo Švara, MB vidutinis atlyginimas?
Tavo Švara, MB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 959 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 962 €.
Kiek darbuotojų turi Tavo Švara, MB?
Tavo Švara, MB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 130 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Tavo Švara, MB įmonės kodas?
Tavo Švara, MB įmonės kodas – 304559787. Savivaldybė – Vilniaus r. sav., veikla – Paprastasis pastatų valymas.