salary.lt › Visos įmonės › Kauno m. sav. › Administracinė ir aptarnavimo veikla › Kauno Želdiniai, MB
Kauno Želdiniai, MB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 304701927 · Kauno m. sav. · Kraštovaizdžio tvarkymas
Kauno Želdiniai, MB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 814 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 461 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 6.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- MB "KAUNO ŽELDINIAI"
- Įmonės kodas
- 304701927
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 6
- Savivaldybė
- Kauno m. sav.
- Sektorius
- Administracinė ir aptarnavimo veikla
- Veikla (EVRK 81.30)
- Kraštovaizdžio tvarkymas
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Kauno m. sav. | 1 572 € | +15,4 % | 2 529 iš 6 071 |
| Administracinė ir aptarnavimo veikla | 1 419 € | +27,8 % | 600 iš 1 743 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | +17,9 % | 17 004 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 1 320 € | |
| Vasaris | 1 320 € | |
| Kovas | 1 513 € | |
| Balandis | 1 628 € | |
| Gegužė | 1 642 € | |
| Birželis | 1 395 € | |
| Liepa | 1 173 € | |
| Rugpjūtis | 1 347 € | |
| Rugsėjis | 1 814 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2019 | 758 € | ||
| 2020 | 463 € | −38,9 % | |
| 2021 | 955 € | +106,3 % | |
| 2022 | 682 € | −28,6 % | |
| 2023 | 911 € | +33,6 % | |
| 2024 | 944 € | +3,6 % | |
| 2025 | 1 030 € | +9,1 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 1 461 € | +41,8 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Kauno m. sav.
- Babilonas LT, UAB 1 815 €
- Circletek Solutions, UAB 1 815 €
- Modulasoft, UAB 1 815 €
- Osterodė, UAB 1 814 €
- Alta Transportas, UAB 1 814 €
- Armedika Klinika, UAB 1 812 €
- Refreex, UAB 1 812 €
- Mitada, UAB 1 811 €
- Larochė, UAB 1 809 €
- Grindų Galerija, UAB 1 809 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Administracinė ir aptarnavimo veikla“
- Jartrama, UAB 1 820 €
- Rga Cleaning, UAB 1 819 €
- Kelionių Kompanija, UAB 1 818 €
- Globaltransa, UAB 1 818 €
- Dangilita, MB 1 816 €
- Aase, UAB 1 813 €
- DE Gilde Global Services, UAB 1 811 €
- Kipta, UAB 1 809 €
- Imlė, UAB 1 808 €
- Kelionių Šalis LT, UAB 1 808 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Administracinė ir aptarnavimo veikla“
- Gotalent, UAB 2 906 € · 6 darb.
- Gerumo gija, VšĮ 853 € · 6 darb.
- Proservisai, UAB 1 406 € · 6 darb.
- Kelionių Centras, UAB 1 411 € · 6 darb.
- Rugilius, UAB 899 € · 6 darb.
- ON Off Staffing Group, UAB 3 859 € · 6 darb.
- Autovanas, UAB 1 025 € · 6 darb.
- Gražus Kiemas, UAB 885 € · 6 darb.
- Denire, UAB 1 099 € · 6 darb.
- Rta Grupė, UAB 1 031 € · 6 darb.
Reitingai
- 20 daugiausiai mokančių darbdavių Kaune 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės Kaune: Administracinė ir aptarnavimo veikla 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Administracinė ir aptarnavimo veikla 2026
Dažni klausimai
Koks Kauno Želdiniai, MB vidutinis atlyginimas?
Kauno Želdiniai, MB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 814 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 461 €.
Kiek darbuotojų turi Kauno Želdiniai, MB?
Kauno Želdiniai, MB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 6 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Kauno Želdiniai, MB įmonės kodas?
Kauno Želdiniai, MB įmonės kodas – 304701927. Savivaldybė – Kauno m. sav., veikla – Kraštovaizdžio tvarkymas.