salary.lt › Visos įmonės › Kauno m. sav. › Administracinė ir aptarnavimo veikla › 12 ir Švaru, MB
12 ir Švaru, MB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 304896021 · Kauno m. sav. · Paprastasis pastatų valymas
12 ir Švaru, MB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 905 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 634 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 4.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- MB "12 IR ŠVARU"
- Įmonės kodas
- 304896021
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 4
- Savivaldybė
- Kauno m. sav.
- Sektorius
- Administracinė ir aptarnavimo veikla
- Veikla (EVRK 81.21)
- Paprastasis pastatų valymas
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Kauno m. sav. | 1 572 € | −42,4 % | 5 091 iš 6 071 |
| Administracinė ir aptarnavimo veikla | 1 419 € | −36,2 % | 1 393 iš 1 743 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | −41,2 % | 36 826 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 592 € | |
| Vasaris | 578 € | |
| Kovas | 594 € | |
| Balandis | 595 € | |
| Gegužė | 594 € | |
| Birželis | 594 € | |
| Liepa | 616 € | |
| Rugpjūtis | 642 € | |
| Rugsėjis | 905 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2020 | 228 € | ||
| 2021 | 466 € | +104,4 % | |
| 2022 | 583 € | +25,1 % | |
| 2023 | 938 € | +60,9 % | |
| 2024 | 920 € | −1,9 % | |
| 2025 | 517 € | −43,8 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 634 € | +22,6 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Kauno m. sav.
- Laconta, UAB 907 €
- Geram Miegui, MB 906 €
- Bona Mente, UAB 906 €
- Adomindis, MB 905 €
- Regos Priežiūra, UAB 905 €
- Imbresta, UAB 905 €
- Tekstilės Akcentai, UAB 905 €
- Vikingai, UAB 904 €
- Šventaragio Slėnis Kauno filialas, UAB 904 €
- Hongyan, UAB 904 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Administracinė ir aptarnavimo veikla“
- Bitinara, UAB 907 €
- Ismenta, UAB 906 €
- Kemperija, UAB 906 €
- Euroservis Plius, UAB 906 €
- GO Ltu, UAB 905 €
- Grindalait, MB 904 €
- Edijora, UAB 903 €
- Santrum, UAB 902 €
- Keltona, MB 900 €
- Rugilius, UAB 899 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Administracinė ir aptarnavimo veikla“
- Litmarina, UAB 1 419 € · 4 darb.
- Baltijos Lokacijų Paslaugos, UAB 2 337 € · 4 darb.
- Surask, UAB 1 067 € · 4 darb.
- Angelo Apartamentai, MB 1 062 € · 4 darb.
- Vigonė, UAB 1 060 € · 4 darb.
- Irflora, MB 1 050 € · 4 darb.
- DU Sodininkai, UAB 1 045 € · 4 darb.
- Sonnenburg LT, UAB 1 045 € · 4 darb.
- Verslas ir Poilsis, UAB 2 325 € · 4 darb.
- Gravidėja, UAB 2 325 € · 4 darb.
Reitingai
- 20 daugiausiai mokančių darbdavių Kaune 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės Kaune: Administracinė ir aptarnavimo veikla 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Administracinė ir aptarnavimo veikla 2026
Dažni klausimai
Koks 12 ir Švaru, MB vidutinis atlyginimas?
12 ir Švaru, MB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 905 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 634 €.
Kiek darbuotojų turi 12 ir Švaru, MB?
12 ir Švaru, MB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 4 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks 12 ir Švaru, MB įmonės kodas?
12 ir Švaru, MB įmonės kodas – 304896021. Savivaldybė – Kauno m. sav., veikla – Paprastasis pastatų valymas.