salary.lt › Visos įmonės › Kauno m. sav. › Administracinė ir aptarnavimo veikla › Talentų Sprendimai, MB
Talentų Sprendimai, MB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 304946442 · Kauno m. sav. · Užsakomųjų informacinių paslaugų centrų veikla
Talentų Sprendimai, MB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 2 935 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 2 901 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 37.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- MB "TALENTŲ SPRENDIMAI"
- Įmonės kodas
- 304946442
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 37
- Savivaldybė
- Kauno m. sav.
- Sektorius
- Administracinė ir aptarnavimo veikla
- Veikla (EVRK 82.20)
- Užsakomųjų informacinių paslaugų centrų veikla
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Kauno m. sav. | 1 572 € | +86,7 % | 782 iš 6 071 |
| Administracinė ir aptarnavimo veikla | 1 419 € | +106,8 % | 232 iš 1 743 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | +90,8 % | 5 333 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 2 660 € | |
| Vasaris | 2 892 € | |
| Kovas | 2 715 € | |
| Balandis | 3 185 € | |
| Gegužė | 2 864 € | |
| Birželis | 2 902 € | |
| Liepa | 3 085 € | |
| Rugpjūtis | 2 872 € | |
| Rugsėjis | 2 935 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2019 | 1 120 € | ||
| 2020 | 1 217 € | +8,7 % | |
| 2021 | 1 427 € | +17,3 % | |
| 2022 | 1 805 € | +26,5 % | |
| 2023 | 2 033 € | +12,6 % | |
| 2024 | 2 121 € | +4,3 % | |
| 2025 | 2 244 € | +5,8 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 2 901 € | +29,3 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Kauno m. sav.
- Kredito Unija Delta 2 941 €
- Kauno Šilas, UAB 2 940 €
- Kamida Logistics, UAB 2 939 €
- Vykom, UAB 2 939 €
- Stobar, UAB 2 938 €
- Daisena, UAB 2 934 €
- Brikers LT, UAB 2 934 €
- Industris, UAB 2 934 €
- Reklamos Sklaida, UAB 2 933 €
- Apšvietimas, UAB 2 932 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Administracinė ir aptarnavimo veikla“
- Vilniaus Koti, UAB 2 943 €
- Baltic Blues, UAB 2 941 €
- Current Auto, UAB 2 940 €
- Group Asset, UAB 2 939 €
- BALT3 Management, UAB 2 938 €
- Julianus Inkaso, UAB 2 932 €
- Kauno Rentvėjus, UAB 2 931 €
- Rentvėjus, UAB 2 931 €
- Savivaldybės įmonė Vilniaus atliekų sistemos administratorius 2 922 €
- Dip Group, UAB 2 918 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Administracinė ir aptarnavimo veikla“
- Jugum, UAB 1 636 € · 37 darb.
- Rasų Valda, UAB 1 982 € · 37 darb.
- Gruta, UAB 2 158 € · 37 darb.
- Techsoma, UAB 2 154 € · 37 darb.
- Rimsauga, UAB 1 729 € · 37 darb.
- Moderni Statyba, MB 1 168 € · 37 darb.
- Klaipėdos Želdiniai, UAB 2 058 € · 37 darb.
- Hirexo, UAB 2 370 € · 37 darb.
- Raudonas Taškas, UAB 917 € · 37 darb.
- Kuršių Nerijos Nacionalinio Parko Direkcija 1 917 € · 36 darb.
Reitingai
- 20 daugiausiai mokančių darbdavių Kaune 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės Kaune: Administracinė ir aptarnavimo veikla 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Administracinė ir aptarnavimo veikla 2026
Dažni klausimai
Koks Talentų Sprendimai, MB vidutinis atlyginimas?
Talentų Sprendimai, MB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 2 935 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 2 901 €.
Kiek darbuotojų turi Talentų Sprendimai, MB?
Talentų Sprendimai, MB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 37 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Talentų Sprendimai, MB įmonės kodas?
Talentų Sprendimai, MB įmonės kodas – 304946442. Savivaldybė – Kauno m. sav., veikla – Užsakomųjų informacinių paslaugų centrų veikla.