salary.lt › Visos įmonės › Kauno m. sav. › Statyba › Istata, UAB
Istata, UAB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 305392946 · Kauno m. sav. · Statinių nugriovimas
Istata, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 735 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 722 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 4.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- UAB "ISTATA"
- Įmonės kodas
- 305392946
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 4
- Savivaldybė
- Kauno m. sav.
- Sektorius
- Statyba
- Veikla (EVRK 43.11)
- Statinių nugriovimas
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Kauno m. sav. | 1 572 € | −53,2 % | 5 448 iš 6 071 |
| Statyba | 1 369 € | −46,3 % | 5 019 iš 5 524 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | −52,2 % | 39 328 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 772 € | |
| Vasaris | 735 € | |
| Kovas | 735 € | |
| Balandis | 735 € | |
| Gegužė | 735 € | |
| Birželis | 570 € | |
| Liepa | 742 € | |
| Rugpjūtis | 735 € | |
| Rugsėjis | 735 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2020 | 864 € | ||
| 2021 | 980 € | +13,4 % | |
| 2022 | 1 148 € | +17,1 % | |
| 2024 | 1 181 € | +2,9 % | |
| 2025 | 717 € | −39,3 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 722 € | +0,7 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Kauno m. sav.
- Minituras, UAB 740 €
- Medpliusa, UAB 740 €
- Gumteras, UAB 739 €
- Evandi, UAB 739 €
- Elektruva, UAB 739 €
- AA Klinika, MB 737 €
- Tormenta, MB 734 €
- 233-IOJI gyvenamųjų namų eksploatavimo bendrija 734 €
- Smart Atranka, UAB 734 €
- Endomeda, UAB 734 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Statyba“
- Ralnamai, MB 737 €
- Hausta, UAB 737 €
- Montus, UAB 736 €
- West Way EU, UAB 736 €
- Arstada, MB 736 €
- IM Pace, UAB 735 €
- Perkūno Plaktukas, UAB 734 €
- Tablera, UAB 734 €
- Ingrad Baltic, UAB 733 €
- Kauno Rymonta, UAB 733 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Statyba“
- Petrofac International (Uae) LLC filialas 15 260 € · 4 darb.
- Diginord, UAB 990 € · 4 darb.
- Lauronas, MB 995 € · 4 darb.
- Budko, UAB 995 € · 4 darb.
- Pinus LT, UAB 1 933 € · 4 darb.
- Kresco, UAB 1 934 € · 4 darb.
- Inžinerijos Slėnis, UAB 1 940 € · 4 darb.
- Lbud, UAB 990 € · 4 darb.
- Ginsta, UAB 1 947 € · 4 darb.
- Timoha, UAB 1 917 € · 4 darb.
Reitingai
- 20 daugiausiai mokančių darbdavių Kaune 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės Kaune: Statyba 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Statyba 2026
Dažni klausimai
Koks Istata, UAB vidutinis atlyginimas?
Istata, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 735 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 722 €.
Kiek darbuotojų turi Istata, UAB?
Istata, UAB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 4 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Istata, UAB įmonės kodas?
Istata, UAB įmonės kodas – 305392946. Savivaldybė – Kauno m. sav., veikla – Statinių nugriovimas.