salary.lt › Visos įmonės › Marijampolės sav. › Apdirbamoji gamyba › Dermalab, UAB
Dermalab, UAB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 306669378 · Marijampolės sav. · Kitų pagrindinių neorganinių chemikalų gamyba
Dermalab, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 992 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 890 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 7.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- UAB "DERMALAB"
- Įmonės kodas
- 306669378
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 7
- Savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Sektorius
- Apdirbamoji gamyba
- Veikla (EVRK 20.13)
- Kitų pagrindinių neorganinių chemikalų gamyba
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Marijampolės sav. | 1 445 € | −31,3 % | 562 iš 705 |
| Apdirbamoji gamyba | 1 608 € | −38,3 % | 4 505 iš 5 233 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | −35,5 % | 34 945 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 941 € | |
| Vasaris | 822 € | |
| Kovas | 924 € | |
| Balandis | 852 € | |
| Gegužė | 917 € | |
| Birželis | 843 € | |
| Liepa | 794 € | |
| Rugpjūtis | 924 € | |
| Rugsėjis | 992 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2024 | 925 € | ||
| 2025 | 968 € | +4,6 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 890 € | −8,1 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Marijampolės sav.
- Bridžiaus Autoservisas, UAB 1 000 €
- Stogvista, MB 1 000 €
- Trinkdema, MB 997 €
- Tėviškės Mėsa, UAB 993 €
- Švaru Švaru, MB 992 €
- Rividė, UAB 990 €
- Gėlės Gėlės, UAB 987 €
- Marijampolės moksleivių kūrybos centras 986 €
- Autometra, UAB 979 €
- Lukado, MB 975 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Apdirbamoji gamyba“
- Tumont Service, UAB 994 €
- Rambyno Kalnas, UAB 994 €
- Būginių Gausa, UAB 993 €
- Ovista, UAB 992 €
- AV Studio, UAB 992 €
- Pranciškaus Malūnas, MB 992 €
- S & S Artel, UAB 992 €
- Sitia, UAB 992 €
- MS Baldai, UAB 991 €
- Burtažodis, UAB 991 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Apdirbamoji gamyba“
- Stimarus, UAB 1 343 € · 7 darb.
- Adeima, UAB 1 596 € · 7 darb.
- Brucher Laiptai, UAB 1 889 € · 7 darb.
- Justara, MB 667 € · 7 darb.
- Norkūno Mediena, UAB 667 € · 7 darb.
- Rubė, MB 2 662 € · 7 darb.
- Midama, UAB 1 223 € · 7 darb.
- Orinvita, UAB 1 360 € · 7 darb.
- Baldingas, UAB 1 597 € · 7 darb.
- 4 Power Solutions, UAB 1 596 € · 7 darb.
Reitingai
- Daugiausiai mokantys darbdaviai Marijampolės savivaldybėje 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Apdirbamoji gamyba 2026
Dažni klausimai
Koks Dermalab, UAB vidutinis atlyginimas?
Dermalab, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 992 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 890 €.
Kiek darbuotojų turi Dermalab, UAB?
Dermalab, UAB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 7 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Dermalab, UAB įmonės kodas?
Dermalab, UAB įmonės kodas – 306669378. Savivaldybė – Marijampolės sav., veikla – Kitų pagrindinių neorganinių chemikalų gamyba.