salary.lt › Visos įmonės › Vilniaus r. sav. › Apdirbamoji gamyba › Cesta, UAB
Cesta, UAB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 122007945 · Vilniaus r. sav. · Mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas
Cesta, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 344 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 361 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 192.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "CESTA"
- Įmonės kodas
- 122007945
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 192
- Savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Sektorius
- Apdirbamoji gamyba
- Veikla (EVRK 10.11)
- Mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Vilniaus r. sav. | 1 460 € | −7,9 % | 801 iš 1 419 |
| Apdirbamoji gamyba | 1 608 € | −16,4 % | 3 299 iš 5 233 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | −12,6 % | 25 967 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 1 338 € | |
| Vasaris | 1 373 € | |
| Kovas | 1 337 € | |
| Balandis | 1 340 € | |
| Gegužė | 1 408 € | |
| Birželis | 1 377 € | |
| Liepa | 1 369 € | |
| Rugpjūtis | 1 360 € | |
| Rugsėjis | 1 344 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2018* | 685 € | ||
| 2019 | 738 € | +7,7 % | |
| 2020 | 789 € | +6,9 % | |
| 2021 | 842 € | +6,7 % | |
| 2022 | 948 € | +12,6 % | |
| 2023 | 1 063 € | +12,1 % | |
| 2024 | 1 156 € | +8,7 % | |
| 2025 | 1 256 € | +8,7 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 1 361 € | +8,4 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Vilniaus r. sav.
- Mforma, UAB 1 356 €
- Žalgiris 109, UAB 1 348 €
- Žvėryno Investicijos, UAB 1 348 €
- Būsto Investicijos, UAB 1 348 €
- Begalybė Galimybių, UAB 1 345 €
- Švaros Desantas ir Partneriai, UAB 1 342 €
- Jaukumo Formulė, UAB 1 340 €
- Garsdalavičius, UAB 1 340 €
- Remeskas, UAB 1 340 €
- Eurilata, UAB 1 338 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Apdirbamoji gamyba“
- Reecon Steel, UAB 1 347 €
- Tekintojas, UAB 1 346 €
- Rodlux, UAB 1 346 €
- Retrospektyviniai Izoliacijos Sprendimai, UAB 1 346 €
- Nermėsa, UAB 1 345 €
- Tortai-Pyragai, MB 1 344 €
- Riešutų Epocha, MB 1 344 €
- Tremex, UAB 1 343 €
- Stimarus, UAB 1 343 €
- Bendra Lietuvos ir Švedijos Įmonė Uždaroji Akcinė Bendrovė Tindra 1 342 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Apdirbamoji gamyba“
- Pajuva, UAB 1 494 € · 192 darb.
- Vakarų Laivų Remontas, UAB 3 285 € · 192 darb.
- Snaigė, AB 1 666 € · 191 darb.
- Plieno Fortas, UAB 2 758 € · 194 darb.
- Lietuvos ir Vokietijos Uždaroji Akcinė Bendrovė Stevila 3 101 € · 194 darb.
- Lietlinen, UAB 2 224 € · 190 darb.
- Elga, UAB 2 495 € · 190 darb.
- Ukmergės Gelžbetonis, AB 2 741 € · 195 darb.
- Elmoris, UAB 3 086 € · 189 darb.
- Skadec LT, UAB 2 625 € · 188 darb.
Reitingai
- Daugiausiai mokantys darbdaviai Vilniaus rajono savivaldybėje 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Apdirbamoji gamyba 2026
Dažni klausimai
Koks Cesta, UAB vidutinis atlyginimas?
Cesta, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 344 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 361 €.
Kiek darbuotojų turi Cesta, UAB?
Cesta, UAB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 192 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Cesta, UAB įmonės kodas?
Cesta, UAB įmonės kodas – 122007945. Savivaldybė – Vilniaus r. sav., veikla – Mėsos (išskyrus paukštieną) perdirbimas ir konservavimas.