salary.lt › Visos įmonės › Vilniaus r. sav. › Administracinė ir aptarnavimo veikla › Švaros Desantas ir Partneriai, UAB
Švaros Desantas ir Partneriai, UAB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 124396566 · Vilniaus r. sav. · Kita pastatų ir pramoninio valymo veikla
Švaros Desantas ir Partneriai, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 342 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 310 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 44.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- UAB "ŠVAROS DESANTAS" IR PARTNERIAI
- Įmonės kodas
- 124396566
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 44
- Savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Sektorius
- Administracinė ir aptarnavimo veikla
- Veikla (EVRK 81.22)
- Kita pastatų ir pramoninio valymo veikla
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Vilniaus r. sav. | 1 460 € | −8,1 % | 802 iš 1 419 |
| Administracinė ir aptarnavimo veikla | 1 419 € | −5,4 % | 949 iš 1 743 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | −12,7 % | 26 010 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 1 165 € | |
| Vasaris | 1 252 € | |
| Kovas | 1 278 € | |
| Balandis | 1 317 € | |
| Gegužė | 1 325 € | |
| Birželis | 1 346 € | |
| Liepa | 1 385 € | |
| Rugpjūtis | 1 383 € | |
| Rugsėjis | 1 342 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2018* | 491 € | ||
| 2019 | 591 € | +20,4 % | |
| 2020 | 589 € | −0,3 % | |
| 2021 | 658 € | +11,7 % | |
| 2022 | 792 € | +20,4 % | |
| 2023 | 879 € | +11,0 % | |
| 2024 | 990 € | +12,6 % | |
| 2025 | 1 130 € | +14,1 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 1 310 € | +15,9 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Vilniaus r. sav.
- Žalgiris 109, UAB 1 348 €
- Žvėryno Investicijos, UAB 1 348 €
- Būsto Investicijos, UAB 1 348 €
- Begalybė Galimybių, UAB 1 345 €
- Cesta, UAB 1 344 €
- Jaukumo Formulė, UAB 1 340 €
- Garsdalavičius, UAB 1 340 €
- Remeskas, UAB 1 340 €
- Eurilata, UAB 1 338 €
- Valčiūnai, UAB 1 337 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Administracinė ir aptarnavimo veikla“
- Angolo Italiano, UAB 1 344 €
- Construction Era, UAB 1 343 €
- Valymo Projektai Vilnius 2, UAB 1 343 €
- Solen, UAB 1 343 €
- Valymo Projektai Vilnius 3, UAB 1 342 €
- Paslaugos Logistikai, UAB 1 339 €
- Veroturas, UAB 1 338 €
- Karžygis, UAB 1 338 €
- Augenas, UAB 1 337 €
- Valymo Projektai Vilnius 4, UAB 1 336 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Administracinė ir aptarnavimo veikla“
- Greenas, UAB 919 € · 44 darb.
- Diniti, UAB 1 698 € · 44 darb.
- Globaltransa, UAB 1 818 € · 44 darb.
- Oro Guru, UAB 2 340 € · 45 darb.
- Mundita, UAB 1 212 € · 45 darb.
- Prienų Butų Ūkis, UAB 1 787 € · 45 darb.
- Boldex, UAB 1 662 € · 45 darb.
- Ideali Švara, UAB 472 € · 43 darb.
- MPM Services, UAB 1 522 € · 43 darb.
- Skonta, UAB 1 544 € · 43 darb.
Reitingai
- Daugiausiai mokantys darbdaviai Vilniaus rajono savivaldybėje 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Administracinė ir aptarnavimo veikla 2026
Dažni klausimai
Koks Švaros Desantas ir Partneriai, UAB vidutinis atlyginimas?
Švaros Desantas ir Partneriai, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 342 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 310 €.
Kiek darbuotojų turi Švaros Desantas ir Partneriai, UAB?
Švaros Desantas ir Partneriai, UAB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 44 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Švaros Desantas ir Partneriai, UAB įmonės kodas?
Švaros Desantas ir Partneriai, UAB įmonės kodas – 124396566. Savivaldybė – Vilniaus r. sav., veikla – Kita pastatų ir pramoninio valymo veikla.