salary.lt › Visos įmonės › Kauno r. sav. › Didmeninė ir mažmeninė prekyba › Verslo Rezervai, UAB
Verslo Rezervai, UAB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 300864574 · Kauno r. sav. · Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba
Verslo Rezervai, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 343 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 256 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 8.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- UAB "VERSLO REZERVAI"
- Įmonės kodas
- 300864574
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 8
- Savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Sektorius
- Didmeninė ir mažmeninė prekyba
- Veikla (EVRK 47.81)
- Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Kauno r. sav. | 1 564 € | −14,1 % | 969 iš 1 592 |
| Didmeninė ir mažmeninė prekyba | 1 531 € | −12,3 % | 4 525 iš 7 683 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | −12,7 % | 25 991 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 1 203 € | |
| Vasaris | 1 247 € | |
| Kovas | 1 214 € | |
| Balandis | 1 277 € | |
| Gegužė | 1 361 € | |
| Birželis | 1 133 € | |
| Liepa | 1 207 € | |
| Rugpjūtis | 1 322 € | |
| Rugsėjis | 1 343 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2018* | 653 € | ||
| 2019 | 683 € | +4,6 % | |
| 2020 | 712 € | +4,2 % | |
| 2021 | 724 € | +1,7 % | |
| 2022 | 759 € | +4,8 % | |
| 2023 | 1 063 € | +40,1 % | |
| 2024 | 1 160 € | +9,1 % | |
| 2025 | 1 179 € | +1,6 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 1 256 € | +6,5 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Kauno r. sav.
- Straton Partners, MB 1 350 €
- Namučiai jums, VšĮ 1 349 €
- Monokopa, UAB 1 346 €
- Garliavos Medelynas, UAB 1 346 €
- Paupio Restoranas, UAB 1 344 €
- Linartas, UAB 1 340 €
- Destus, UAB 1 340 €
- Mess, UAB 1 338 €
- Beatričės Transportas, UAB 1 337 €
- Augenas, UAB 1 337 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Didmeninė ir mažmeninė prekyba“
- Multi Jeans, UAB 1 345 €
- Asia Food, UAB 1 345 €
- Arlida, UAB 1 345 €
- Chemtek, MB 1 344 €
- Agroserviso Kooperatyvas Pynauja 1 343 €
- Saugos Akademija, UAB 1 343 €
- Minrida, UAB 1 343 €
- Mindaugo Stogai, MB 1 343 €
- BOILERS24, UAB 1 343 €
- Kapsas, UAB 1 342 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Didmeninė ir mažmeninė prekyba“
- Euroamerikana, UAB 1 813 € · 8 darb.
- Marileda, UAB 1 256 € · 8 darb.
- Astravita, UAB 980 € · 8 darb.
- Marijonas, UAB 2 350 € · 8 darb.
- Gourmet Beef, UAB 1 944 € · 8 darb.
- Sėkmingas Prekinis Ženklas, MB 2 223 € · 8 darb.
- Pikade Bedding, UAB 1 765 € · 8 darb.
- Savas Derlius, KB 1 243 € · 8 darb.
- Kokybiški Sprendimai Verslui, UAB 1 944 € · 8 darb.
- Minė, UAB 976 € · 8 darb.
Reitingai
- Daugiausiai mokantys darbdaviai Kauno rajono savivaldybėje 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Didmeninė ir mažmeninė prekyba 2026
Dažni klausimai
Koks Verslo Rezervai, UAB vidutinis atlyginimas?
Verslo Rezervai, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 1 343 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 1 256 €.
Kiek darbuotojų turi Verslo Rezervai, UAB?
Verslo Rezervai, UAB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 8 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Verslo Rezervai, UAB įmonės kodas?
Verslo Rezervai, UAB įmonės kodas – 300864574. Savivaldybė – Kauno r. sav., veikla – Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba.