salary.lt › Visos įmonės › Vilniaus m. sav. › Didmeninė ir mažmeninė prekyba › Survival, UAB
Survival, UAB atlyginimai 2026
Įmonės kodas 302303287 · Vilniaus m. sav. · Drabužių mažmeninė prekyba
Survival, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 2 626 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 2 194 €. Darbuotojų (apdraustųjų) skaičius – 4.
Vidutinis atlyginimas iki mokesčių (bruto), 2026 m. rugsėjo mėn.
Įmonės rekvizitai
- Oficialus pavadinimas
- UAB "SURVIVAL"
- Įmonės kodas
- 302303287
- Apdraustųjų (darbuotojų) skaičius
- 4
- Savivaldybė
- Vilniaus m. sav.
- Sektorius
- Didmeninė ir mažmeninė prekyba
- Veikla (EVRK 47.71)
- Drabužių mažmeninė prekyba
Kaip tai atrodo šalia kitų
| Palyginimas | Mediana | Skirtumas | Vieta |
|---|---|---|---|
| Vilniaus m. sav. | 1 773 € | +48,1 % | 3 918 iš 13 964 |
| Didmeninė ir mažmeninė prekyba | 1 531 € | +71,5 % | 1 509 iš 7 683 |
| Visa Lietuva | 1 538 € | +70,7 % | 7 276 iš 43 871 |
Vieta – pagal vidutinį atlyginimą tarp įmonių, kurių atlyginimas skelbiamas; 1 vieta moka daugiausia.
2026 m. atlyginimai pagal mėnesį
| Mėnuo | Vidutinis atlyginimas | |
|---|---|---|
| Sausis | 1 907 € | |
| Vasaris | 2 546 € | |
| Kovas | 2 570 € | |
| Balandis | 1 907 € | |
| Gegužė | 1 917 € | |
| Birželis | 1 909 € | |
| Liepa | 2 413 € | |
| Rugpjūtis | 1 950 € | |
| Rugsėjis | 2 626 € |
Atlyginimų istorija pagal metus
| Metai | Vidutinis atlyginimas | Pokytis | |
|---|---|---|---|
| 2018* | 878 € | ||
| 2019 | 1 064 € | +21,2 % | |
| 2020 | 1 270 € | +19,4 % | |
| 2021 | 1 444 € | +13,7 % | |
| 2022 | 1 895 € | +31,2 % | |
| 2023 | 1 979 € | +4,4 % | |
| 2024 | 2 259 € | +14,1 % | |
| 2025 | 2 158 € | −4,5 % | |
| 2026 (iki rugsėjo) | 2 194 € | +1,7 % |
* 2018 m. duomenys gali apimti ne visus metus.
Atidaryti interaktyvų grafiką ir palyginti su kitomis
Panašiai mokančios įmonės: Vilniaus m. sav.
- Grožio Galia, UAB 2 628 €
- Diverus Group, UAB 2 628 €
- Vilniaus miesto krepšinio mokykla 2 627 €
- Vilniaus levo karsavino mokykla 2 627 €
- Prenta, UAB 2 626 €
- Elmoda, UAB 2 625 €
- NP Grupė, UAB 2 625 €
- ŠV. Kristoforo Klinika, UAB 2 625 €
- Juvitura, UAB 2 624 €
- Diabetis, UAB 2 624 €
Panašiai mokančios įmonės sektoriuje „Didmeninė ir mažmeninė prekyba“
- Sanija, UAB 2 629 €
- Vetslėnis, UAB 2 628 €
- Asgena, UAB 2 627 €
- Scorpus, UAB 2 626 €
- Absolutum, UAB 2 626 €
- Arsenalas, UAB 2 623 €
- Koops Mažmena, UAB 2 623 €
- Šiaurės Jūra, UAB 2 622 €
- Flamanda, UAB 2 621 €
- Aestheta, UAB 2 621 €
Panašaus dydžio įmonės sektoriuje „Didmeninė ir mažmeninė prekyba“
- Sandra, UAB 844 € · 4 darb.
- Damija, MB 937 € · 4 darb.
- Macorsus, UAB 2 958 € · 4 darb.
- Eurointerjeras, UAB 1 474 € · 4 darb.
- Ekstrameda, UAB 1 475 € · 4 darb.
- Unisole, UAB 2 278 € · 4 darb.
- Grindinio Trinkelė, UAB 938 € · 4 darb.
- Jurkojta, UAB 938 € · 4 darb.
- G&G Construction, UAB 1 827 € · 4 darb.
- Ravela, UAB 1 183 € · 4 darb.
Reitingai
- 20 daugiausiai mokančių darbdavių Vilniuje 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės Vilniuje: Didmeninė ir mažmeninė prekyba 2026
- Daugiausiai mokančios įmonės: Didmeninė ir mažmeninė prekyba 2026
Dažni klausimai
Koks Survival, UAB vidutinis atlyginimas?
Survival, UAB vidutinis atlyginimas 2026 m. rugsėjo mėn. – 2 626 € iki mokesčių (bruto), 2026 m. vidurkis – 2 194 €.
Kiek darbuotojų turi Survival, UAB?
Survival, UAB darbuotojų (apdraustųjų) skaičius pagal „Sodros“ duomenis – 4 (2026 m. rugsėjo mėn.).
Koks Survival, UAB įmonės kodas?
Survival, UAB įmonės kodas – 302303287. Savivaldybė – Vilniaus m. sav., veikla – Drabužių mažmeninė prekyba.